Używamy plików cookies w celu generowania statystyk oglądalności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 


 


misja i wizja przedszkola
sale dydaktyczne
zajęcia dodatkowe
rekrutacja

cała Polska czyta dzieciom

Bieżące ogłoszenia

aktualności
archiwum:
> rok szkolny 2018-2019
> rok szkolny 2017-2018
> rok szkolny 2016-2017
> rok szkolny 2015-2016
> rok szkolny 2014-2015
> rok szkolny 2013-2014
> rok szkolny 2012-2013


 
Najbliższy termin :Roraty- środy i piątki


godz. 7.00Serdecznie zapraszamy.

   

 


zakon
historia pałacu Żołędowo


 
Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz.:
6.30 – 16.30.

Interesantów przyjmujemy w dni powszednie w godzinach:
8.00 - 9:00; 14.00 - 16:30.
tel/fax. (52)381-30-30
>> PRZEDSZKOLAK / podstrona dla rodzica
ost.informacje z 30.11
Teksty wierszy i piosenek na miesiąc grudzień.
 Bieżące ogłoszenia :
30 listopad 2018

Kalendarium.

Grudzień:

6.12
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem Biskupem;
12.12- Zajęcia integracyjne z psem;
19.12- spotkanie opłatkowe z rodzicami, przedstawienia jasełkowe, godz. 15.30

 
  :: wydarzenia archiwalne
     rok szkolny 2015-2016

Czerwiec 2016
 

29 czerwiec 2016

Wakacje!

Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego,bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia w sierpniu.


29 czerwiec 2016

Wizyta absolwenta Błażeja!

Gościliśmy naszego absolwenta Błażeja, który uczy się gry na pianinie i zaprezentował przedszkolakom swoje umiejętności.


22 czerwiec 2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Dziękowaliśmy dzisiaj za szcześliwie przeżyty rok szkolny, a także pożegnaliśmy absolwentów przedszkola.Były to chwile wielu wzruszeń.

17 czerwiec 2016

Zajęcia otwarte z j. angielskiego.17 czerwiec 2016

Dzień Pracusia u BRATKÓW.
15 czerwiec 2016

Ognisko misyjne.

Spotkaliśmy się dzisiaj z ks. Andrzejem Marmurowiczem, opiekunem dzieł misyjnych w naszej diecezji. Było to zakończenie naszej pracy w ramach ogniska misyjnego.

 

12 czerwiec 2016

Msza święta.

Przeżyliśmy dzisiaj naszą ostatnią mszę świętą w tym roku szkolnym. Dzieci podziękowały ks. Darkowi za cały rok wspólnej modlitwy.


10 czerwiec 2016

Wizyta w bydgoskim Teatrze Polskim.

Dzięki uprzejmości fundacji "Z potrzeby serca" nasze dzieci obejrzały dzisiaj przedstawienie "Kopciuszek", wystawione w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Korzystając ze słonecznej pogody, bawiliśmy się również na muzycznym placu zabaw i spacerowaliśmy po parku.

06 czerwiec 2016

Cała Polska czyta dzieciom.

Dzisiaj czytała dzieciom mama Artura z grupy BRATKI, pani Joanna. Bardzo dziękujemy.

06 czerwiec 2016

Msza święta.

Obchodziliśmy dzisiaj święto błogosławionej Matki Marii Karłowskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej. Dzieci wraz z opiekunami przygotowały liturgię mszy świętej.01 czerwiec 2016

Dzień Dziecka.

Jazda konna bardzo przypadła do gustu wszystkim dzieciom! Bardzo dziękujemy.


Maj 2016
 

31 maj 2016

Kuchcikowo.

Grupa młodsza przygotowała dzisiaj smaczną sałatkę makaronowo- warzywną, mniam, mniam....


28 maj 2016

Festyn Rodzinny.26 maj 2016

Wycieczka.

Nasza wycieczka do Zaurolandii w Rogowie obfitowała w mnóstwo atrakcji: jeżdzilismy pociągiem i samochodzikami, kręciliśmy się na pięknej, kolorowej karuzeli, zwiedziliśmy ścieżkę dydaktyczną poświęconą dinozaurom, zjeżdżaliśmy na dmuchańcach, bawiliśmy się na placu zabaw...zjedliśmy smaczny obiad i szczęśliwie wróciliśmy do przedszkola. Bogu niech będą dzięki za ten wspaniały dzień.


19 maj 2016

Zajęcia otwarte u STOKROTEK.

Nasze STOKROTKI razem z panią Różą zaprosiły rodziców do wioski smerfów. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę.

 

18 maj 2016

Ognisko misyjne.

Gościliśmy w naszym przedszkolu kleryka Jakuba Robazela ze Zgromadzenia Ducha Świętego z Bydgoszczy, który podzielił się z nami swoim doświadczeniem misyjnym z Meksyku.
13 maj 2016

Dzień Pracusia.

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody urządziliśmy "Dzień Pracusia" na placu zabaw. Na początek umyliśmy nasze zabawki a potem podlewaliśmy bluszcz.


11 maj 2016

Zajęcia otwarte u BRATKÓW.
11 maj 2016

Nutka Milutka.

W muzyczny i kolorowy świat baloników zabrała nas dzisiaj Nutka Milutka wraz ze studentami Uniersytetu Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy. Dziękujemy za wspaniały występ.

10 maj 2016

Leśna skrzynia skarbów.

Pod wiatą w Nadleśnictwie Żołędowo znajduje się wystawa podsumowująca realizacje projektu "Leśna skrzynia skarbów", który nasza placówka realizowała w październiku 2015 roku. Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających od poniedziałku 16 maja w godz.9-15.00.


10 maj 2016

STOKROTKI.

Grupa młodsza realizuje obecnie temat kompleksowy "Nasze książki". Dzisiaj dzieci wybrały się do biblioteki Zgromadzenia Sióstr i kilkoro przedszkolaków wypożyczyło książki.


10 maj 2016

BRATKI.

Chociaż za oknem wakacyjna pogoda, nasze starszaki dzielnie pracują z klockami logo.

05 maj 2016

Nowe rybki.

Grupa BRATKI została obdarowana nowymi pyszczakami, rybki mają piękne kolory.

Kwiecień 2016
 

29 kwiecień 2016

Wydarzenia.

Ostatni dzień kwietnia w przedszkolu obfitował w wydarzenia.
Rozstrzygnięty został rodzinny konkurs fotograficzny, w którym dwa I miejsca zajęli Bartosz Swobodziński oraz Mateusz Kraska z grupy BRATKI. Gratulujemy!

W sali STOKROTEK wykluł się pierwszy patyczak.Hurra!

Nasze maluchy miały dzisiaj zajęcia "Dzień Pracusia" i porządnie posprzątały całą salę.Brawo!

Ostatnie wydarzenie to pożegnanie Kubusia z grupy starszej, który rozpocznie edukację w nowym miejscu zamieszkania. Życzymy Kubusiowi i jego rodzinie obfitego Bożego błogosławieństwa.
28 kwiecień 2016

Kuchcikowo.

Nasze STOKROTKI poznały dzisiaj "wiejskie przysmaki"- zrobiły kanapki ze swojskich bułeczek, smalcu, ogórków kiszonych oraz wędzonej wędliny. Kończy się już projekt "Żołędowo- wokół małej Ojczyzny", dlatego też w czasie "Kuchcikowa" pojawiły się naturalne produkty ze wsi.

27 kwiecień 2016

Mini Opera.

Odwiedziła nas dzisiaj Nutka Milutka- pani Mirosława Gawryłkiewicz- ze spektaklem Mini Opery, w którym wystąpili pani Monika Litwin- Dyngosz oraz pan Wojciech Dyngosz. Przedstawienie było zabawne i bardzo pouczające.25 kwiecień 2016

Imieniny s. dyrektor Fides.

Nasze dzieci świętują w przedszkolu swoje urodziny, natomiast pracownicy imieniny. Dzisiaj wszystkie przedszkolaki składały życzenia siostrze dyrektor Fides Lemanczyk, która obchodziła swoje imieniny 24 kwietnia.

20 kwiecień 2016

Cała Polska czyta dzieciom.

Naszym gościem była mama Zuzi i Kubusia, która przeczytała nam o przygodach Kubusia Puchatka. Bardzo dziękujemy za spotkanie.

20 kwiecień 2016

Wycieczka.

W słoneczne chociaż nieco wietrzne przedpołudnie udalismy się się na pieszą wycieczkę po Żołędowie. Celem naszej wyprawy był zakład produkcji mebli "Vajpol" państwa Aleksandry i Wiesława Piechota. Wycieczka była elementem projektu "Żołędowo- wokół małej ojczyzny." W drodze powrotnej odwiedziliśmy gospodarstwo rolne, obserwowaliśmy króliki oraz bażanty. 

17 kwiecień 2016

Msza święta.

Wspólnie przeżywaliśmy niedzielę Dobrego Pasterza, szczególny dzień modlitwy o powołania do służby Bożej.13 kwiecień 2016

Konkurs recytatorski.

Już po raz kolejny w naszym przedszkolu został zorganizowany międzyprzedszkolny konkurs recytatorski. Tegoroczny temat to "Brzechwa dzieciom." Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród przedszkoli. Wzięło w nim udział 21 dzieci,z pięciu placówek.Nasza wychowanka Blanka Sikorska z grupy BRATKI zajęła I miejsce w kategorii dzieci starszych. Wszyscy mali artyści zostali obdarzeni pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. Serdeczne podziękowania składamy głównej organizatorce s.Katarzynie Maciejewskiej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tego wydarzenia.

07 kwiecień 2016

Błogosławieństwo Ojca Świętego Franciszka.

W miesiącu marcu na zajęciach z ogniska misyjnego dzieci sformułowały list do papieża Franciszka. Napisaliśmy w nim o tym co robimy w naszym przedszkolu, a także złożyliśmy Ojcu Świętemu życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź, która sprawiła nam wiele radości. List znajduje się na gazetce z zajęciami dodatkowymi. Zawiera błogosławieństwo dla dzieci, rodziców oraz wszystkich pracowników przedszkola.


06 kwiecień 2016

Zumba dla dzieci.

W czasie dzisiejszych zabaw z zumbą uczyliśmy się trzech choreografii. Były to bardzo intensywne zajęcia.04 kwiecień 2016

Otwarcie placu zabaw.

Nadszedł upragniony przez dzieci dzień otwarcia placu zabaw po przerwie zimowej. Czekała tam na nas niespodzianka w postaci nowej baszty do zabawy. Bardzo dziękujemy!
Marzec 2016
 

30 marzec 2016

Sklepy w naszej miejscowości.

Dzisiaj w ramach projektu edukacyjnego "Żołędowo..." odwiedziła nas pani Adelina Porazińska, właścicielka sklepu "Sezamka". Spotkanie zamieniło się w prawdziwą pracę w sklepie- ekspozycja towaru, obsługa klientów....było to bardzo aktywna nauka przez zabawę. Bardzo dziękujemy pani Adelinie za tę wizytę, zaangażowanie, wszystkie przywiezione materiały, rekwizyty a także towary, które dzieci kupowały.

23 marzec 2016

Spotkanie z Zajączkiem wielkanocnym.

Zajączek wielkanocny przybył dzisiaj do naszego przedszkola. Wspólnie bawiliśmy się i wykonywaliśmy różne zadania. Na zakończenie spotkania ruszyliśmy na poszukiwanie prezentów, które zając ukrył na terenie przedszkola. Sprawiło nam to wiele radości.Dziękujemy Ci Zajączku.

22 marzec 2016

Wiosenne Kuchcikowo.

Dzisiaj nasze "Stokrotki" zamieniły się w kucharzy i przygotowały smaczne, zdrowe, wiosenne kanapki dla wszystkich dzieci i pracowników. Dziękujemy.
 

20 marzec 2016

Msza święta.

Dziękujemy za wspólną modlitwę wszystkim zebranym na dzisiejszej mszy świętej.
16 marzec 2016

Współpraca z Kołem Gospodyń Wiejskich w Żołędowie.

Podczas realizacji projektu edukacyjnego "Żołędowo- wokół małej ojczyzny" spotkaliśmy się z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich, które wspólnie z przedszkolakami wykonały palmy wielkanocne. Serdecznie dziękujemy Paniom za zaangażowanie i odwiedziny w naszym przedszkolu.


09 marzec 2016

Zielony ogródek i Kuchcikowo.

Dzieci starsze przygotowywały dzisiaj bardzo zdrowe wiosenne kanapki. "Stokrotki" zaś zakładały "zielony ogródek" z fasoli. Był to dla wszystkich pracowity dzień.

08 marzec 2016

Dzień kobiet po angielsku.

Wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa.
08 marzec 2016

Pracowity tydzień.

W naszym przedszkolu ruszyły prace świąteczne, dzieci bardzo aktywnie przygotowują dekoracje z surowców wtórnych, utrwalając pojęcie "recykling".
Luty 2016
 

19 luty 2016

Teatrzyk.

Obejrzeliśmy dzisiaj bardzo wesoły teatrzyk o Kapitanie Plusku poszukującym przyjaznych wysp. Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu.

16 luty 2016

Wycieczka.

Dzisiaj dzieci wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do kościoła parafialnego w Żołędowie. Podczas spotkania z ks. proboszczem Jarosławem Kubiakiem wzbogaciliśmy swoją wiedzę o tej pięknej świątyni. Dodatkową atrakcją był dla dzieci przejazd autobusem komunikacji podmiejskiej. Wycieczka została zorganizowana w ramach edukacji regionalnej.14 luty 2016

Msza święta.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę oraz włączenie się w przygotowanie liturgii.

 

02 luty 2016

Święto Ofiarowania Pańskiego.

Przeżywalismy dzisiaj Dzień Osób Konsekrowanych, z tej okazji dzieci wraz z pracownikami złożyły wszystkim siostrom najserdeczniejsze życzenia.03 luty 2016

Kuchcikowo- karnawałowe przekąski.
03 luty 2016

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Bratki".
04 luty 2016

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Stokrotki".09 luty 2016

Bal karnawałowy.Styczeń 2016
 

28 styczeń 2016

"Cała Polska czyta dzieciom."

W akcji "Cała Polska czyta dzieciom" wzięła dzisiaj udział s. dyrektor Fides Lemanczyk. Bardzo dziękujemy za piękne czytanie.26 styczeń 2016

Kucharze i sportowcy.

Dzisiejszy dzień był bogaty w wydarzenia. Na początku dnia zamieniliśmy się w kucharzy i przygotowaliśmy smaczne tosty, mniam, mniam. Potem bawiliśmy się w basenie kulkowy i budowaliśmy z klocków XXL. Super zabawa.20 styczeń 2016

Ognisko misyjne.

W zimowy, chłodny dzień do naszego przedszkola przybył kleryk Izaak Antwi Boasiako ze Zgromadzenia Ducha Świętego, rdzenny mieszkaniec Ghany- kontynentu afrykańskiego. Dzięki temu spotkaniu, tańcom i piosenkom od razu zrobiło się nam cieplej.

19 styczeń 2016

Karnawał po angielsku.

Dzisiaj wielka niespodzianka- zajęcia z języka angielskiego poprowadził "Tygrysek",a wszystkie dzieci czuły się jak uczestnicy karnawału w Wenecji.15 styczeń 2016

Zakończenie "Kolorowego tygodnia".

Odczuwanie złości.

Bardzo mi smutno.

Jestem radosny

Kocham Was.

Boję się.
 

07 styczeń 2016

Koncert kolęd.

Podczas uroczystości Objawienia Pańskiego, w kościele rektorskim Zgromadzenia Ducha Świętego w Bydgoszczy odbył się koncert kolęd. Wśród wykonawców znalazły się również dzieci z naszego przedszkola razem z siostrami pasterkami. Fragmenty koncertu znajdują się na YouTube- Kolędowanie u Duchaczy 2016.10 styczeń 2016

Msza święta.

W czasie ostatniej mszy świętej okresu Bożego Narodzenia świętowalismy również Światowy Misyjny Dzień Dzieci. Przedszkolacy przebrani byli za mieszkańców poszczególnych kontynentów. Grą na skrzypcach towarzyszyła nam absolwentka przedszkola Antonina Wójtowicz. Dziękujemy wszystkim uczestnikom liturgii za wspólną modlitwę w intencji misji i misjonarzy na Madagaskarze.
13 styczeń 2016

Kolorowy Tydzień.

Jeszcze dwa dni naszego przebywania w kolorowym świecie emocji...zostały nam kolory radości(żółty) i smutku (niebieski).13 styczeń 2016

Zumba dla dzieci.

Zajęcia taneczne "Zumba kids" okazały się "strzałem w dziesiątkę"- wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Kolejne zajęcia już 27 stycznia.
Grudzień 2015
 

24 grudzień 2015

Święta Narodzenia Pańskiego.

Tej niezwykłej nocy przychodzi do nas Mesjasz Pan! W tym roku w sposób szczególny bogaty w miłosierdze. Niech więc zdroje łask płynące z betlejemskiego żłóbka spłyną na nas w obfitości i pozostaną na zawsze!

Błogosławionych Świąt!


Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja Przedszkola Dobrego Pasterza.

21 grudzień 2015

Spotkanie opłatkowe oraz "Jasełka"
w wykonaniu dzieci.
16 grudzień 2015

"Cała Polska czyta dzieciom."

Bardzo dziękujemy za włączanie się do akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Dzisiaj czytała nam pani Ewa- mama Blanki z grupy BRATKI. 

09 grudzień 2015

Kuchcikowo.

Grupa STOKROTKI przygotowała dzisiaj smaczną pizzę.
04 grudzień 2015

Spotkanie ze Świętym Mikołajem- biskupem.03 grudzień 2015

Poznajemy zawody.

Dzisiaj gościlismy w naszym przedszkolu listonosza z rejonu Żołędowo, pana Roberta Ciechańskiego, który przybliżył nam historię poczty. Jesteśmy wdzięczni pracownikom Urzędu Pocztowego w Osielsku za zorganizowanie tego spotkania.
Listopad 2015
 

29 listopad 2015

Msza święta

Mszą świętą rozpoczęliśmy czas adwentu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie liturgii, szczególnie zaś dzieciom, które stworzyły mini scholkę.

25 listopad 2015

Wydarzenia

Dzisiaj w przedszkolu wiele wydarzeń.
Świętowaliśmy urodziny Pluszowego Misia oraz Bartusia z grupy BRATKI i Jasia z grupy STOKROTKI.
Wspominaliśmy także św. Katarzynę- patronkę s.Katarzyny i pani Katarzyny.
Spotkaliśmy się też z mamą Gracjana, która przeczytała nam bajki z cyklu "Cała Polska czyta dzieciom."
Grupa STOKROTKI zajęła się juz przygotowaniami do Świąt Narodzenia Pańskiego i przygotowała pierniki na zajęciach z Kuchcikowa. Uf, jaki pracowity dzień.:)
 

13 listopad 2015

Dzień Pracusia.

W grupie BRATKI wielkie porządki!
05 listopad 2015

Pasowanie na starszaka i przedszkolaka.

Przeżylismy dzisiaj jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka- pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Przed uroczystym złożeniem przyrzeczeń oraz pasowaniem, dzieci wykonały wiele zadań przedstawiając zebranym gościom swoje umiejętności. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej uroczystości.


04 listopad 2015

Ognisko misyjne.

Dzisiaj spotkaliśmy się z s. Joachimą Górną- misjonarką z Kazachstanu. Dzieci były bardzo aktywne podczas spotkania. Obejrzeliśmy prezentacje multimedialną, nauczyliśmy sie piosenki w języku rosyjskim, który jest jednym z trzech języków obowiązujących
w Kazachstanie- oprócz języka kazachskiego i angielskiego.Bardzo dziękujemy Siostrze za to spotkanie.

Październik 2015
 

29 październik 2015

W sali STOKROTEK.

Dzisiaj u dzieci młodszych bardzo radosny dzień. Od samego rana świętowaliśmy
3 urodziny Ani. Chwilę później zamieniliśmy się w kucharzy i przygotowaliśmy kiszoną kapustę na zimę :)

28 październik 2015

Wydarzenia.

Gościlismy dzisiaj w przedszkolu Mamę Jasia z grupy STOKROTKI, która przeczytała dzieciom kilka bajek. Spotkanie odbyło się
w ramach cyklu "Cała Polska czyta dzieciom."

Dzieci z grupy BRATKI uczestniczyły w zajęciu z "Kuchcikowa" i przygotowały bardzo smaczny kompot jabłkowy. Miały także okazję do obserwacji funkcjonowania pieca konwekcyjno- parowego. Było to interesujące zajęcie.

25 październik 2015

Msza święta.


23 październik 2015

Leśna skrzynia skarbów.

Projekt edukacyjny "Leśna skrzynia skarbów" był bardzo bogaty w wydarzenia, min. graliśmy w gry XXL "Las" oraz "Dzieci kontra śmieci."; prowadzilismy zabawy badawcze; stworzyliśmy w sali kąciki tematyczne. Dzisiaj na zakończenie projektu, przekazaliśmy panom leśnikom zebrane żołędzie i kasztany jako pokarm dla zwierząt leśnych.

 

21 październik 2015

Ognisko misyjne.

Obecny tydzień przeżywamy w kościele jako Tydzień Misyjny, dlatego też dzisiaj
w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z misjonarzem, klerykiem Waldemarem Dziedzina, ze Zgromadzenia Ducha Świętego z Bydgoszczy. Kl. Waldemar opowiedział nam o swojej pracy na Madagaskarze.18 październik 2015

Wyniki konkursu plastycznego.

W rodzinnym konkursie plastycznym "Mój misyjny różaniec" wzięło udział 18 rodzin
z naszego przedszkola. Gratulujemy kreatywności i pięknych prac.

Miejsce I
Eliza Jurkowska i Madgalena Malinowska
Miejsce II
Aniela Maciasz, Amelia Olszewska,
Maria Wachucik
Miejsce III
Gracjan Juszczak, Magdalena Pepka,
Joanna Baruch, Sebastian Baruch.


16 październik 2015

Różaniec misyjny.

Serdecznie zapraszamy do nawiedzenia naszej kaplicy, gdzie znajduje się wystawa różańcy misyjnych wykonanych przez dzieci
i ich rodziny.


14 październik 2015

Dzień Edukacji Narodowej.

Wspólne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w sali grupy młodszej o godz. 11.00. Montaż słowno- muzyczny przygotowała s. Katarzyna wraz z grupą BRATKI i p. Dorotą. Wszystkim pracownikom naszego przedszkola życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa.
07 październik 2015

Spotkanie z Mini- Operą.
Święto Drzewa.


Dzisiejsze przedpołudnie było obfite
w wydarzenia. Na początku spotkaliśmy się w sali STOKROTEK i zobaczyliśmy spektakl
z cyklu "Mini- Opera". Był on bardzo zabawny, jednocześnie rozwijaliśmy nasze zdolności muzyczne. Dziękujemy za udział w tym spotkaniu rodzicom i rodzeństwu naszych przedszkolaków.

Drugim ważnym wydarzeniem były obchody tzw. "Święta Drzewa" czyli zajęcia
z edukacji przyrodniczej. Wpisują się one
w projekt edukacyjny "Leśna skrzynia skarbów", który będzie się odbywał
w naszym przedszkolu,
w dniach 12-23 października.


01 październik 2015

Kuchcikowo u STOKROTEK.

Sałatka owocowa- mniam, mniam.


Wrzesień 2015
 

Wrzesień 2015

Msza święta.
23 wrzesień 2015

Ognisko misyjne.
Spotkanie z ks.Andrzejem Marmurowiczem

 

01 wrzesień 2015

Rozpoczęcie roku szkolnego.


Wrzesień 2015

Spotkanie z funkcjonariuszem policji.
Wrzesień 2015

Dzień pracusia.Sierpień 2015
 

21 sierpień 2015

Dni otwarte w przedszkolu.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom
i dzieciom za wspólnie spędzony czas podczas dni otwartych w naszym przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy 1 września.

14 sierpień 2015

Dzień Indianina

Podczas dzisiejszego dnia zamienilismy się
w indian, a nasz plac zabaw w prawdziwą indiańską wioskę. Wspólnie uczyliśmy się posługiwania mapą, łowilismy ryby oraz wzięliśmy udział w polowaniu na jelenia. Dużo radości sprawiło nam również malowanie twarzy, stroje i wymyślanie indiańskich imion.

 

05 sierpień 2015

Wakacyjny czas

Serdecznie witamy wszystkich po przerwie wakacyjnej.

W naszym przedszkolu rozpoczęły się już zajęcia, ale nadal trwają WAKACJE, więc czas specjalny, wyjątkowy. Dlatego też zajęcia wyglądają nieco inaczej, dużo czasu poświęcamy zabawie na świeżym powietrzu, ciesząc się urokami lata.

Dzieci, które w tym roku po raz pierwszy staną się przedszokalakmi Dobrego Pasterza zapraszamy na dni otwarte połączone
z zajęciami adaptacyjnymi.
Informacje znajdują się w rubryce Ogłoszenia.Zgromadzenie Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej w Żołędowie należy administracyjnie do Diecezji Bydgoskiej.
www.diecezja.bydgoszcz.plOrganem prowadzącym przedszkole jest Zgromadzenie Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej, Jabłonowo-Zamek 19, 87-330 Jabłonowo Pomorskie.
www.pasterki.diecezja.torun.pl

Żołędowo; ul. Jastrzębia 27
86-031 Osielsko
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542614379

tel./fax (52) 381 30 30


przedszkole_dp@onet.eu
www.pasterkizoledowo.plnr kont bankowych:

Przedszkole: BS Osielsko
38 8142 1033 0302 9405 2000 0101
Dom Samotnych Matek: PKO
49 1240 1183 1111 0000 1291 1246
 
większa mapa
..:: Copyright © 2012-2016 Przedszkole Dobrego Pasterza w Żołędowie / 018238 / Realizacja - ŁB